Пологівських безхатченків годують та відігрівають, але НОЧУВАТИ В МОРОЗ НІДЕ!

Опубліковано в 20:24 Важливі, Новини, У районі    402

Сьогодні, ми завітали на обід у КУ “Територіальний центр соціального обслуговування громадян”, де побачили як годують бездомних, малозабезпечених громадян і тих, що потрапили у складні життєві обставини.

Їх нагодували гарячим борщем, кашою з сосискою та чаєм з цукерками.

В середьому, таких громадян приходить до установи 20 чоловік, а той більше, бувають і жителі сусідніх районів.

Нагадуємо, харчування названої вище категорії громадян, в тому числі підопічних реабілітаційного центру в Пологах, інвалідів, пенсіонерів, та тих, хто веде асоціальний спосіб життя відбувається 2 рази на тиждень (вівторок, четвер) о 12:00. Вони можуть поїсти та трохи відігрітись як в установі, так і взяти обід з собою. 

– За харчування цих громадян ми спокійні. Зараз, вартість обіду становить 17 грн., на січень-лютий нам виділили 5520 грн., тож обіди коштуватимуть 20 грн.. Але ми занепокоєні їх ночівлею у сильні морозі. Ця проблема наразі стоїть дуже гостро. Наша установа зачиняється о 17:00, і по суті, їм ніде перебувати, хіба що на залізничному вокзалі. Наскільки мені відомо, в області немає жодної такої установи, хіба що ті, що створені при релігійних організаціях – зазначає директор терцентру Тетяна Терен.

Тетяна Миколаївна також згадала, як нещодавно, тільки-но вдарили перші морози, до їх установи завітала дуже змерзла жінка, одягнена зовсім по-літньому. Їй одразу ж приділили всю увагу, обігрівши, та одягнувши в теплий одяг.

Відвідувачі терцентру постійно отримують необхідну допомогу. Їм видається теплий одяг та взуття, який приносять до установи небайдужі громадяни, та надсилає Запорізька благодійна громадська організація “Ветерани Чорнобиля”. Від неї, котрий рік поспіль, установа отримує постійну допомогу, в тому числі й допоміжні засоби пересування (милиці), вони безкоштовно видаються особам, які мають у цьому потребу. Також, деякі засоби гігієни, серед них – дезинфікуючі спреї для рук, шампуні від вошей і гнид та аерозолі від комах.

Звертаємось до пологівців із проханням не бути байдужими та жорстокими до тих громадян, які потрапили у скрутні життєві обставини, яких доля обділила житлом та тими умовами, що має більшість. Не виганяйте із приміщень, де вони вимушені тимчасово перебувати, по можливості, напоїть гарячим чаєм, та поділіться теплим одягом. Адже через перемерзання взимку, щодня життя таких людей стоїть під загрозою.

Залишити відповідь