Пологівських підприємців навчать використовувати інтернет-технології для бізнесу

Опубліковано в 13:49 Афіша, Для бізнесменів та підприємців, Новини, У регіоні    236

Запорізька облдержадміністрація та «Google Україна» запрошують підприємців взяти участь у семінарі «Можливості Інтернету для бізнесу».

Під час семінару слухачі отримають теоретичні знання та практичні навички у використанні сучасних інтернет-технологій для ведення свого бізнесу. Зокрема, слухачів ознайомлять з найсвіжішими даними щодо поведінки інтернет-користувачів, актуальною статистикою та трендами в Україні, успішними прикладами просування бізнесу онлайн; методами знаходження нових клієнтів за допомогою Інтернету, відстеження ефективності рекламних онлайн-кампаній та  інструментами інтернет-маркетингу, які підходять бізнесу у відповідній сфері діяльності; запропонують консультації провідних маркетингових агентств; обговорення можливих стратегій просування бізнесу онлайн на прикладі історій успіху; тестування веб-сайтів підприємств для визначення їх ефективності.

Для одержання більш детальної інформації щодо проведення семінару та реєстрації звертатися за посиланням: https://events.withgoogle.com/mozhlivosti-intiernietu-dlia-bizniesu/.

Семінар відбудеться 19.10.2017 з 09:30 до 14:00 у виставковому центрі «Козак-Палац» (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-б).

Залишити відповідь