Пологівських “свинтусів” можна “здати” по телефонам. Занотуйте!

Опубліковано в 13:11 Важливі, Новини, У Пологах    364

Як повідомляє Пологівська міськрада, пологівців штрафуватимуть за забруднені прибудинкові території у приватних секторах, на підприємствах, в установах.

Турбота про чистоту і благоустрій міста – справа кожного мешканця. Адже впорядковані вулиці і парки позитивно впливають на настрій мешканців, віддзеркалюють моральне обличчя міста і кожного його жителя.

Увесь рік працівники комунальної служби міста проводять роботу щодо прибирання вулиць, прибудинкових територій, пустирів, кладовищ… А з початку літа роботи додає трава, особливо після дощів, на покіс якої приділяється неабияка увага. Але працівники зеленої бригади не встигають бути одразу і скрізь, адже місто складається зі 145 вулиць, а його територія налічує 1794,8 га.

Території багатьох підприємств міста, як і приватних садиб, потопають у бур’янах. Як зазначив міський голова Юрій Коноваленко, зараз починаються перевірки на дотримання правил благоустрою міста, а тих, хто не виконує зобов’язань, чекають штрафи.

Роз’яснення про утримання приміщень, будинків, споруд та прибудинкових територій пологівці можуть знайти у Правилах благоустрою, які діють з 29.07.2011 року. Шість років тому Пологівською міською радою було прийнято рішення «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Пологи» в якому зазначено приписи п. 4.3-4.6:

«Підприємства, установи, організації, а також індивідуальні власники будинків, зобов’язані прибирати прилеглі до їх домоволодінь території, в довжину – в межах їх ділянок, у ширину – до середини вулиці, провулку, проїзду, а при однобічній забудові – в межах повного профілю вулиці.
Територія парків, скверів, лісопарків і цвинтарів та прилеглі до них тротуари і проїзди прибираються та підтримуються в належному санітарному стані організаціями, у віданні яких вони знаходяться.
Залізничні колії, мости, укоси, насипи, переїзди, переходи через колії, які знаходяться у межах смуги відводу прибираються та підтримуються організаціями які експлуатують дані споруди.
Керівники підприємств торгівлі промислового, харчового та побутового обслуговування зобов’язані забезпечити прибирання територій і скошування трави на прилеглих ділянках до магазинів, їдалень, наметів, кіосків, ларьків, лотків на відстані 20м від межі відведеної земельної ділянки, а при розташуванні об’єкта фасадом на вулиці – до середини проїжджої частини».

З метою наведення належного порядку, покращення санітарного стану міста Пологівська міська рада звертається до всіх жителів міста, керівників підприємств, установ, організацій з проханням навести порядок на прилеглих територіях.

На виконання «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Пологи» пологівацям необхідно до 15 серпня покосити траву на прилеглих до ваших об’єктів територіях та прибрати прилеглі території та придати їм охайного вигляду.

Також у мерії нагадують про штрафні санкції за спалювання сухої трави та листя. Отже, жителів міста, які виявили бажання прибрати біля будинку і спалили листя можуть оштрафувати. Натомість, сміття треба спакувати і залишити комунальникам у місці збору ТПВ.

Крім цього очільник міста Юрій Коноваленко закликає пологівців повідомляти про подібні випадки у КУП «Житло-Сервіс» тел. 5-00-52 або телефонувати у міськраду тел. 2-23-30 та (066) 621 04 44.

 

Залишити відповідь