ПОЛОГІВСЬКИЙ ФОНД СОЦСТРАХУ РЕКОМЕНДУЄ ПОДАВАТИ  ЗАЯВИ  НА ОПЛАТУ ЛІКАРНЯНИХ І ЗВІТИ ДИСТАНЦІЙНО

Опубліковано в 17:06 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    375

З метою протидії поширенню COVID-19,  рекомендуємо  страхувальникам  (роботодавцям)  на час карантину  надавати  перевагу  дистанційній  формі подачі документів до Фонду.

Можливість подання заяв-розрахунків  і  повідомлень  про  виплату  коштів  застрахованим  особам в електронному  вигляді  була  впроваджена  з 01 жовтня 2018  року,  також  у  електронному  вигляді  роботодавці  мають  можливість подати щоквартальний звіт по заборгованості страхувальника  зі  сплати страхових коштів.

Для подання до Фонду  електронних  документів  із  застосуванням  електронного  підпису/печатки страхувальники  мали  укласти  відповідний  договір.  Клієнтське  спеціалізоване  програмне  забезпечення  для  створення  та  подання  електронних  документів  роботодавець  обирає  самостійно.

Нагадуємо, фінансування матеріального забезпечення, у тому  числі  допомоги   по  тимчасовій  втраті  працездатності  (оплата за лікарняними) та  допомоги  по  вагітності  та пологах,  здійснюється  Фондом на  підставі  прийнятої від роботодавця заяви-розрахунку.

Також нагадуємо, що у Пологівському відділенні працює телефон гарячої лінії 06165-2-31-89, за яким можна отримати консультації про особливості видачі та оплати Фондом листків непрацездатності у період карантину.

Електронна адреса Пологівського відділення  polo.zp@fssu.gov.ua

Залишити відповідь