Пологівський міський голова звітував перед жителями міста

Опубліковано в 1:04 Актуально, Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Цікаво та корисно    744

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” кожен міський голова один раз на рік звітує перед громадою про свою роботу за попередній рік.

Отже, згідно розпорядження Пологівського міського голови “Про проведення звіту міського голови про роботу за 2017 рік перед громадою міста Пологи” від 12.01.2018 №6 31 січня у розважальному центрі “Юність” Пологівський міський голова Юрій Коноваленко звітував перед пологівцями, які взяли участь у відкритому діалозі.

Головним та, мабуть, найгострішим питанням, яке цікавило мешканців міста, був стан міських доріг. Юрій Коноваленко у своїй доповіді зазначив, що протягом цього року потрібно відновити дорожнє покриття на понад 100 кілометрах доріг у межах міста, на що заплановано близько 4 мільйонів гривень.

Одним із досягнень міської влади є проведення ремонтних робіт у міських дитячих садках.

Також міський голова зазначив, що відтепер пологівці зобов`язані сортувати сміття, для чого будуть встановлені спеціальні сміттєві контейнери, а жителям приватного сектору будуть видаватися великі пакети для сортування сміття.

Серед присутніх був і екс-мер Поліг Віктор Корольов, який відзначився активною участю у діалозі.

Наостанок Юрій Коноваленко відзначив особливі досягнення творчих працівників та учасників самодіяльності КЗ “Пологівський ЦКД “Гірник” ПМР, які організували та провели більшість міських культурно-мистецьких заходів.

1 коментар на “Пологівський міський голова звітував перед жителями міста

Залишити відповідь