Пологівський музей – учасник проекту Українського культурного фонду 📷

Опубліковано в 9:11 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Цікаво та корисно    288

Вчора, 21 липня, у КУ «Пологівський районний краєзнавчий музей» відбулася тепла і атмосферна зустріч в рамках проекту «Музей відкрито на ремонт-2020», який організовано за сприяння Українського культурного фонду. Серед майже півтори сотні поданих заявок, було обрано 22 музеї, до переліку якого увійшов і Пологівський районний краєзнавчий музей.

«Музей відкрито на ремонт» – це довготривалий проект підтримки регіональних музеїв, що почався з музеїв східного регіону країни і поширився на всі області. Мета проекту – актуалізувати та популяризувати теми збереження об’єктів історико-культурної спадщини, осучаснення методів та форматів роботи музею, виставкової діяльності, дослідницької, просвітницької та комунікаційної функцій.

Шановним гостям нашого музею провели оглядову екскурсію та продовжили за «круглим» столом, де окрім гостей були присутні представники влади і краєзнавці.

Під час обговорення Ірина Садова, директорка Пологівського музею, зазначила, що перед тим, як осучаснювати заклад та робити нові, цікаві експозиції, потрібно провести ремонтні роботи. Представники влади, в свою чергу, додали, що будуть докладати усіх зусиль по можливості, щоб довести будівлю до належного вигляду.

Історик та керівник проекту «Музей відкрито на ремонт» Леонід Марущак відмітив:

«Дуже добре, що ви розвиваєтесь. Це видно неозброєним оком. Добре, що не сидите на місці. Звичайно, роботи ще багато в музеї. Але ви щось робите, по маленьким частинкам робите зміни на краще. Тож, будемо з вами тепер взаємодіяти разом».

Зустріч завершилася підписанням меморандуму про співпрацю.

Пишаємося і щиро вітаємо Пологівський музей. Сподіваємось, що наш музей стане сучасним культурним центром і окрасою не тільки нашого міста, а й цілого регіону.

Алла Гончар

Залишити відповідь