Пологівський пенсійний фонд провів у місті флеш-моб

Опубліковано в 14:59 Новини, У Пологах    312

У Пологівському районі, в одному з найбільш людних місць на площі міста, відбувся флешмоб, метою якого було ознайомлення присутніх з веб-порталом електронних послуг ПФУ. Захід організували фахівці Пологівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області.

Усім зацікавленим запропонували відповісти на декілька запитань, щодо визначення знань громадян про пенсійну систему та подальші кроки її реформування, після чого розповіли про головні переваги користування веб-порталом електронних послуг, а саме про те, що можна звернутись до управління Фонду з питаннями у зручний для кожного час, записатись на прийом до фахівців Пенсійного фонду не виходячи з дому, отримати дані з персональної облікової картки застрахованої особи та замовляти паперові документи, подати заяву на призначення або перерахунок пенсії не виходячи з дому, переглядати власну пенсійну справу без відвідання Пенсійного фонду у будь-який час.

Крім того, на сторінках веб-порталу є багато довідкової інформації, користування якою не потребує реєстрації: графіки прийому керівництва Пенсійного фонду, адреси територіальних управлінь Пенсійного фонду України в областях. Кожен громадянин може отримати актуальні тексти законодавчих актів, переглянути наведені зразки бланків, заяв, інших документів, необхідних для призначення та перерахунку пенсій, отримання допомоги на поховання тощо. Тим паче всі послуги, які надаються веб-порталом, абсолютно безкоштовні.

Інформує: Пологівське об’єднане управління пенсійного фонду

Залишити відповідь