ПОЛОГІВСЬКИЙ РАЙОН і не тільки ОБСТЕЖАТЬ НА НАЯВНІСТЬ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ

Опубліковано в 14:03 Важливі, Новини, У регіоні    281

Таке рішення ухвалено  регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Територія Запорізької області залишається забрудненою вибухонебезпечними предметами під час Другої світової та інших війн, а також внаслідок військової діяльності. Для розмінування  в області діють дві піротехнічні групи: піротехнічна група аварійно – рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Запорізькій області та група підводного розмінування спеціальних міно-пошукових та водолазних робіт аварійно – рятувального загону спеціального призначення.

Заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Запорізькій області Олександр Семененко повідомив, що за 2018 рік було здійснено  477 залучень піротехнічних розрахунків, під час яких  знищено 5808 одиниць вибухонебезпечних предметів.

У зв’язку з великою кількістю вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни та сучасних боєприпасів, які потрапляють на територію області із зони проведення операції об’єднаних сил, комісія доручила ГУ ДСНС України у Запорізькій області   провести на території  області нетехнічне обстеження місцевості на наявність вибухонебезпечних предметів.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Залишити відповідь