ПОЛОГІВСЬКИЙ РАЙОН ОТРИМАВ МЕДИЧНУ СУБВЕНЦІЮ

Опубліковано в 13:25 Важливі, Новини, У районі    464

Розпорядженнями голови Запорізької обласної державної адміністрації здійснено розподіл між місцевими бюджетами медичної субвенції, виділеної двома розпорядженнями Кабінету Міністрів України на загальну суму 107,6 млн. грн.

Із зазначеної суми 95 млн. грн. або 88 % спрямовано на забезпечення виплати заробітної плати працівникам медичних закладів, лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу та хворих на цукровий та нецукровий діабет.

Розподіл між бюджетами здійснено на підставі діючих нормативів на первинну та вторинну медичну допомогу.

Окремо за рахунок долі обласного бюджету на 2,5 млн. грн. збільшено обсяг субвенції бюджету м. Токмака, як території яка визнана депресивною, для забезпечення заробітної плати медичних працівників.

Таким чином, усі медичні заклади області забезпечені до кінця року видатками на виплату заробітної плати.

Також, заклади, які проводять процедури гемодіалізу, забезпечені препаратами у повному обсязі.

Вирішено і проблему забезпечення ліками хворих на цукровий та нецукровий діабет.

Крім цього, на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань територіям області спрямовано 5,6 млн. грн.

Вперше Уряд дослухався до звернення областей, які прийняли найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб і виділив 7 млн. грн. на оплату праці працівників закладів охорони здоров’я, які надають медичну допомогу таким особам.

Розподіл вказаної суми здійснено відповідно до кількості переміщених осіб, які лікувалися в медичних закладах області.

Завдяки розпорядженням голови обласної державної адміністрації № 616 від 22.11.2018 «Про затвердження розподілу обсягу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 2018 рік» та № 620 від 23.11.2018 «Про затвердження розподілу обсягів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на 2018 рік затверджено для Пологівського району обсяг медичної субвенції на загальну суму 1 733 526 грн. в тому числі 464 326 – бюджетні призначення, пов’язані із медичним обслуговуванням внутрішньо переміщених осіб.

Зазначені бюджетні призначення передбачаються насамперед на оплату праці з нарахуваннями (в тому числі на оплату праці з нарахуваннями працівникам закладів охорони здоров’я, які надають медичну допомогу внутрішньо переміщеним особам), на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу та на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет.

Враховуючи широкий спектр повноважень обласної та районної державних адміністрацій та розуміючи високий рівень відповідальності за ефективність їх реалізації, очільниками області та району послідовно і наполегливо вживаються заходи, спрямовані на втілення у життя вимог сьогодення зокрема щодо проведення реформи галузі охорони здоров’я.

Інформує: Пологівська РДА

Залишити відповідь