Пологівський РБК офіційно відкрито! Що зроблено?

Опубліковано в 10:55 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    502

Довгоочікуваний ремонт в РБК, який розпочався в 2015 році, завершено. За словами міського голови Юрія Коноваленка, будівля була готова ще влітку, та, на жаль, через карантинні обмеження не мали змоги зробити відкриття раніше.

«Театр починається з вішалки», а будинок культури з новенької гардеробної, яку не впізнати. Наразі будівля є абсолютно безпечною для перебування, тут дотримані всі норми та правила.

Під час ремонту було повністю оновлено систему опалення, додали 15 батарей. Нові туалети, душова кабіна, оновлені танцювальні класи, нова апаратура, а яка сцена! На сцені ще досі відчувається приємний запах свіжого дерева. А ще вона стала більшою на 2 метри. Поруч невелика гримерна із дзеркалом та вішалкою, де колективи зможуть переодягатися та чепуритися перед виступом. За сценою також повний порядок «Так має бути завжди і так буде», – прокоментувала директорка РБК Валентина Черненко.

Зал раніше вміщував 420 чоловік, а зараз за рахунок збільшення сцени посадових місць залишилось 350.

Новенькі м’які крісла, зручні гарні сходи на сцену, освітлення, завіса створюють затишну атмосферу. Звукорежисерський пульт, кабіна для запису пісень, нове обладнання вже чекає свого часу. Працівники з нетерпінням чекають, коли зможуть запрошувати гостей на різні заходи до РБК. І справді таку красу варто бачити!

«Звичайно, є ще що робити, але головне, що вже зараз ми можемо відчинити двері РБК. Діти скучили за репетиціями на сцені, за виступами. Ремонт тривав немало часу через те, що попередні підрядники виконували роботу з неякісних матеріалів, тому довелось все перероблювати. Після зими буде видно всі недоліки. Тому «перезимувавши», будемо їх виявляти і продовжувати вдосконалювати наш РБК. У планах ще багато чого потрібно зробити. Ті ж самі кондиціонери, щоб дітям було комфортно займатися», – розповів Юрій Анатолійович.

Наразі, в будинку культури працює 15 чоловік. На утримання РБК, за словами міського голови, потрібно приблизно півтори мільйона з врахуванням підвищення мінімальної заробітної плати, але без проведення заходів.

Отож, вже 18 вересня, в День визволення міста від фашистських загарбників, відбудеться урочисте відкриття в залі без перерізання стрічки, куди будуть запрошені трудові колективи для нагородження.

Алла Гончар

Залишити відповідь