Пологівський Центр допомоги учасникам АТО продовжує свою роботу

Опубліковано в 14:37 Новини, У районі    382

21 вересня 2017 року, за участю заступника Пологівської районної державної адміністрації І.Г. Півень, голови громадської організації «Спортивний клуб самбо «Прайд» В.В. Донця відбулося чергове засідання Центру допомоги учасникам Антитерористичної операції.

За повідомленням управління соціального захисту населення на сьогодні знаходяться на обліку 297 учасників бойових дій, 6 інвалідів війни та 2 сім’ї загиблих військовослужбовців. На чергу на санаторно-курортне лікування поставлено 21 військовий: 4 інваліди і 17 учасників АТО. З Початку 2017 року 1 учасник АТО пройшов санаторно – курортне лікування, з 01.09.2017 року отримують послуги санаторно – курортного лікування 2 інваліди війни та 1 учасник АТО.

Професійну адаптацію пройшли з 22 грудня по 15 травня 8 учасників АТО за спеціальністю водій на категорію «С» та 12 на категорію «В». На чергу на професійну адаптацію поставлено 11 учасників АТО. Психологічну реабілітацію отримав 1 учасник АТО. Управлінням соціального захисту населення з початку 2017 року здійснено відшкодування 67 учасникам АТО витрат на оформлення земельних ділянок з обласного бюджету у розмірі 293781.27 грн. На сьогодні ще 9 учасників АТО подали документи на відшкодування.

За повідомленням Пологівського районного центру зайнятості, станом на 21.09.2017 на обліку перебуває 37 учасників АТО, працевлаштовані 72 чоловіки, працевлаштовані за контрактом 10 осіб, взяли участь у громадських роботах тимчасового характеру 15 осіб.

На квартирний облік у Пологівській міській раді поставлено 17 військових: 16 учасників бойових дій та 1 інвалід війни. Забезпечено житлом 2 родини.

Також на нараді обговорювалися питання:
1. Про отримання пільгових рецептів учасниками АТО.
2. Про отримання учасниками Антитерористичної операції соціальної карточки громадської організації «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «Українці-разом» на знижку в окремих магазинах. (За інформацією звертатися до Пологівського районного військового комісаріату).
3. Про привітання ветеранів Другої світової війни на дому з врученням подарункових наборів.
4. Про використання виділених коштів для ГО «Ветерани АТО Пологівщини» для проведення соціально – психологічної реабілітації з програми «Назустріч людям».

Інформує: Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Залишити відповідь