Пологівський військовослужбовець: “Чому я не отримую грошову допомогу?” (відповідь читачу)

Опубліковано в 19:40 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    609

Пише Олег Мірошніченко:

“У мене виникло питання: я проходжу курс молодого бійця в Десні (контракт), у вересні відправляють у 54 ОМБР. Турбує те, що всі товариші по службі отримують від свого військкомату одноразову грошову допомогу. У мене є номер підполковника Марусенко але він просто не відповідає на мої дзвінки а говорив “звони в будь-який момент”. Могли б ви дізнатися, можу я отримати цю допомогу?”

Ми звернулись за поясненням до військового комісара Пологівського районного військового комісаріату, підполковника Олександра Манжоса:

– По-перше, я не знаю хто такий підполковник Марусенко, адже у нас такий не працює. По-друге, що стосується одноразової грошової допомоги, то її виплачують на збірному пункті тим, хто йде на строкову службу. Так як призовник Олег пішов на контрактну службу, то таким військовослужбовцям грошова допомога від військкомату не виплачується. Він має отримувати, як контрактник, заробітну плату та підйомну допомогу, ці питання мають з’ясовуватись безпосередньо у військовій частині, де хлопець проходить службу.

Спеціаліст військкомату із соціальних питань Наталія Вишневська зазначила:

– Грошову допомогу військовослужбовець може отримати, якщо пройшовши навчання переводиться із однієї військової частини в іншу, але військкомат до цього ніякого відношення не має. 

 

Залишити відповідь