Пологівським нужденним та безхатченкам допомогли

Опубліковано в 19:30 Важливі, Новини, У Пологах    525

Дуже часто трапляється так, що майже нова річ перестає подобатись, тож пологівці викидають її на смітник або просто закидають подалі в шафу. Але мало хто знає, що у місті є люди, які не мають можливості придбати собі такий одяг, і яким би стало у нагоді ваше старе пальто чи взуття.

Завдяки небайдужим жителям міста, 9 січня Пологівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із волонтерами із Пологівського професійного ліцею мали змогу надати іграшки, канцелярію, ліки, теплий одяг та взуття для родин, які опинились в складних життєвих обставинах.

Також, цього дня було надано теплий одяг та взуття для бездомних громадян та осіб, звільнених із місць позбавлення волі, задля попередження переохолоджень в зимовий період.

Багато людей залишається без житла через аферистів, рідних, які виганяють їх із помешкань, значна кількість людей повертаються після ув’язнення і дізнаються, що вони більше не прописані у квартирі і не мають де жити, що вдягти та навіть що їсти.

Нагадуємо: збір гуманітарної допомоги проходить за адресою: м. Пологи, вул. Державна 75. «Будинок побуту» ІІ поверх  тел. 0665741362

Спільними зусиллями ми зможемо надати значну підтримку дітям та їх батькам у скрутний час!

 

ПРЦСССДМ

Залишити відповідь