Пологівці братимуть участь у дистанційному навчанні в рамках проєкту «Культурний трамплін»

Опубліковано в 12:07 Важливі, Новини, У Пологах    811

Команду Пологівської об’єднаної територіальної громади було відібрано до участі у дистанційному навчанні в рамках проєкту «Культурний трамплін»: школа соціального проєктування для культурних менеджерів ОТГ».

Метою Школи є підвищення спроможності органів місцевого самоврядування, комунальних закладів, підприємницьких кіл, організацій громадянського суспільства об’єднаних територіальних громад розробляти і реалізовувати ефективні проєкти у сфері культури та креативних індустрій. В рамках навчальної програми будуть освоєні, зокрема, знання з франдрейзингу, управління проєктами, маркетингу в культурній діяльності, планування ресурсів і витрат, бюджету проєктів; обговорено теми «Культурні та креативні індустрії як драйвер розвитку громади», «Аналіз оточення проєкту, партисипацій в культурній сфері», «Створення партнерств і коаліцій».

«Культурний трамплін» – рішучий крок у культурному розвитку нашої громади.

Джерело: Пологівська міськрада

Коментарів: 6

 • Які споможності? У промєжностях? Коли до об’єднаної триторіальної громади хотіла звернутися її громадянка, мати шістьох дітей, циганської національності, з шістьма дітьми, а Ваня, на вході її не впустив до мера за вітсутності у тої намордника (маски …6 масок!) Так і пішла жінка (25 років дєвушка з 6 дітиьми) ні з чим… А скоро вибори! https://picua.org/image/M0zme3 https://picua.org/images/2020/09/10/54001542d41d91043858d5387454ee4d.jpg

  • По-перше, Ви живете не в Швеції! А, по-друге, правила, для всіх однакові!
   P.S.: І придбайте кращу камеру для стеження за міською радою, а то не якісно виходить. Кваліфікацію втрачаєте))))))))))

   • Шо ви ото таке кажите? Чи то з докором, чи з сумнівом? Як вам не соромно – жити з податків громадян, не виробляти додаткової вартості, і таке говорити?! Та всі інші країни, та народи українцям, та вам особисто, заздрять! https://www.youtube.com/watch?v=CmPR8e8SctY P.S.; і камера придана не з “бюджетної зарплати”, як декотрі з міськради світять Айфонами, а з заробленої багаторічною працею пенсії!

   • Ось, будь-ласка, не в Швеції, 14.09.2020, 15-30 – Ляшко и Радуцкого заметили в одном из ресторанов Одессы.
    Главный санврач страны вместе с нардепом от “Слуги народа” выбрали место на террасе, возможно, именно поэтому они решили, что там маски не нужны. Хотя на брифингах Ляшко говорит совершенно другое.
    Интересный факт, на официантке ресторана также не было маски, и это при том, что в Одессе сейчас всплеск заболеваемости коронавирусом. P.S.: А Ви, в пАлогах, щось “рассуждаітє” про Швецію… ))))) https://picua.org/images/2020/09/14/1455f8768b955375cfcc7786caeb7417.jpg

Залишити відповідь