Пологівці, долучайтесь до пошуку інформації про праведників народів світу, що жили у нашому районі

Опубліковано в 13:22 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Цікаво та корисно    336

З метою увічнення пам’яті героїв, які у роки Другої світової війни рятували євреїв від знищення з боку нацистських загарбників, Єврейська конфедерація України розробила проект «Праведники мого міста».

Проект має на меті іменами таких героїв назвати вулицю, площу або сквер у містах, де мешкали Праведники народів світу, установлення пам’ятних знаків на будівлях, де вони мешкали.

У Пологівському районі підтверджено наявність інформації про осіб зі списку «Праведник народів світу», які мешкали у селі Федорівка (Алексеєва Марфа і Алексеєв Лука) і с. Басань (Носенко Уляна).

Пологівський районний краєзнавчий музей, Федорівська та Басанська сільські ради почали пошукову роботу.

Пологівською райдержадміністрацією рекомендовано розглянути питання «Про увіковічення пам’яті Праведників народів світу» на виконкомах зазначених сільських рад.

Шановні пологівці!

Закликаємо до громадського обговорення зазначеного питання.

Інформацію, яка вам відома про Праведників народів світу Алексеєву Марфу(1886-1969) і Алексеєва Луку (1884-1967), які мешкали у селі Федорівка, про Носенко Уляну (1907-1985) з с. Басань та пропозиції щодо увіковічення їх пам’яті повідомляти відділу культури і туризму райдержадміністрації (066 293 15 72) до 22.12.2018.

За інформацією відділу культури і туризму

Залишити відповідь