Пологівці, економте воду! Поливати є чим, а пити .. – скоро не буде чого

Опубліковано в 16:18 Важливі, Новини, У Пологах    458

За останні дні аномальної спеки в м. Пологи помітно підвищився забір питної води. Кількість приватних осіб, які користуються водою складає 8168 абонентів. Частина споживачів намагається використовувати воду економно, адже вона обліковується лічильником і за кожен куб необхідно заплатити. Але є багато мешканців приватного сектору, які використовують воду для поливу прибудинкових територій, газонів, садів та городів, що є нераціональним використанням питної води та призводить до зниження тиску подачі води, а в деяких випадках і до повної відсутності води на деяких вулицях та в багатоквартирних будинках міста. Зловживають водою ті мешканці, які не мають дозволів на підключення до водопровідної мережі міста, здійснюють крадіжку і користуються не облікованою водою. На сьогоднішній день добова витрата води в літній період складає 3,1 тисячі метрів кубічних (в зимовий період – 1,9 тисячі метрів кубічних).

Відповідно до норм чинного законодавства споживачі питної води зобов’язані раціонально використовувати питну воду, не допускати її витоків, забруднення, засмічення та виснаження джерел питного водопостачання.

Пологівська міська рада та ГКП ВКГ «Міськводоканал» Пологівської міської ради закликає усіх мешканців міста Пологи, споживачів питного водопостачання, раціонально та економно використовувати питну воду, лише для задоволення питних, фізіологічних, санітарно-гігієнічних та побутових потреб, не витрачати її на полив газонів, парників, городів, особливо при такій аномально високій температурі повітря. А також просить абонентів повідомляти про несанкціоноване, без облікове використання води через вуличні крани в дворах (без лічильників) для відповідного реагування.

Сподіваємося на Ваше розуміння та порядність.

Залишити відповідь