Пологівці на Покровському ярмарку: Хто був? Що представляли? (ФОТО)

Опубліковано в 16:39 Новини, У районі, У регіоні, Фото-галерея    744

Минулої суботи, у Запоріжжі відбувся щорічний Покровський ярмарок, історія якого сягає у минуле на понад як 300 років.

Пологівці традиційно, яскраво, й на високому рівні презентували свій район. До делегації увійшли представники райдержадміністрації: голова Пологівської РДА Артур Крупський, заступники голови райдержадміністрації Ірина Півень та Олександр Клименко; вперше участь у ярмарку в складі творчого колективу пологівців взяли мешканці Воскресенської об`єднаної територіальної громади. Мистецька презентація району відбулася завдяки участі творчих працівників закладів культури: Наталії Самойлик – керівника гуртка Пологівського районного будинку культури, Вікторії Кривицької – директора Інженерненського сільського будинку культури, Світлани Філоненко – культорганізатора міського центру культури і дозвілля «Гірник», Вікторії Руденко – завідуючої сільським клубом села ім. Івана Франка. Опісля мистецької презентації й виступів пологівських артистів, Ярослав Плетінь та Єгор Курносов провели святкову дискотеку для відвідувачів ярмарку.

Під час заходу пологівців відвідали почесні гості: голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян, заступник голови Запорізької ОДА Едуард Гугнін, заступник Запорізького міського голови Еделєв Валерій, який привітав пологівців, та передав лист подяки делегації району від Запорізького міського голови Володимира Буряка за активну участь в організації й проведенні Покровського ярмарку і Дня міста Запоріжжя.

Пологівці представили вироби декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва від найкращих майстрів району: керамічні вироби майстерні «Добра Глина» й подружжя Тетяни і Федіра Квасько, вишиванки від Ірини Гуслістої, хлібобулочні вироби від Наталії Шевченко та Лариси Попович, вироби від Тетяни Тоцької, Уляни Грициніної, Михайла Чеберка, коваля Петра Хмельова, який вперше взяв участь у ярмарку.

Слід відзначити високий рівень організації та проведення Покровського ярмарку, участь у якому залишила незабутні спогади серед його учасників.

Також, наступного літа, за словами голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля, слід очікувати проведення подібного ярмарку у місті Бердянськ.

Залишити відповідь