Пологівці, оголошено конкурс новорічних костюмів та кращої новорічної іграшки!

Опубліковано в 11:37 Афіша, Важливі, Новини, У Пологах    395

Під новорічні свята можна уявити себе ким завгодно: Сніжинкою, Снігуронькою, милим Сніговичком, мультяшним Фіксиком або різдвяним Ельфом! І так хочеться, щоб твоє казкове перевтілення побачив увесь світ! Мрії збуваються разом з Пологівською міською радою!

Ми запрошуємо усіх дітей разом з батьками на свято «Відкриття Новорічної ялинки міста» і взяти участь у Конкурсі дитячих новорічних костюмів!

Встигніть до 13 грудня зареєструватися на участь у Конкурсі, а 15 грудня продемонструйте усім свій новорічний образ і отримайте шанс виграти круті подарунки від міського голови ЮРІЯ КОНОВАЛЕНКА.

Участь у Конкурсі можуть приймати діти дошкільного та шкільного віку.

Вимоги до учасників Конкурсу:
• Заповнена заявка учасника Конкурсу.
• Наявність тематичного костюма.
• Наявність гриму, атрибутів, аксесуарів та інших елементів, відповідних образу.
• Короткий опис образу (захист костюму).
• У Конкурсі не беруть участь готові фабричні новорічні костюми.

Реєстрація учасників проводиться у загальному відділі з питань організаційної роботи та звернень громадян міської ради на 2 поверсі кабінет №14. Довідки за телефоном 2-29-62.

Чекаємо на вас, дорогі гості і учасники! До зустрічі, 15 грудня на центральній площі міста!


Окрім того, Пологівська міська рада традиційно оголошує про початок конкурсу на кращу новорічну іграшку, який триватиме з 26 листопада до 13 грудня.

Друзі! Поспішайте взяти участь у конкурсі!

Умови конкурсу залишаються без змін. Участь у ньому можуть приймати діти дошкільного та шкільного віку. Головне, щоб ялинкові прикраси були виготовлені власноруч з матеріалів із вологостійкими властивостями.

Конкурсні роботи приймаються у загальному відділі з питань організаційної роботи та звернень громадян міської ради на 2 поверсі кабінет №14. Довідки за телефоном 2-29-62.

Конкурсне журі розгляне усі роботи, які надійдуть від учасників до 14:00 години 13 грудня включно, та визначить переможців.

Оголошення результатів Конкурсу та нагородження переможців відбудеться під час відкриття Новорічної ялинки міста на центральній площі по вул.Єдності в м.Пологи 15 грудня.

Автори кращих ялинкових прикрас отримають грошові винагороди, а їхні іграшки будуть прикрашати головну ялинку міста протягом усіх Новорічних та Різдвяних свят.

Ми з нетерпінням чекаємо на нові креативні, неповторні і оригінальні роботи. Бажаємо учасникам Конкурсу гарного настрою, реалізації усіх творчих задумів, успіхів та перемог!

Залишити відповідь