Пологівці побачили на небі неймовірний образ 📷

Опубліковано в 16:03 Актуально, Важливі, Новини, Цікаво та корисно    1 121

Днями, до нашої редакції надійшло фото з листом від читачки Юлії, побачене зачарувало.

28 липня, стоячи на своєму балконі підняла голову в небо, а там – чоловічий образ, з чітко промальованими рисами обличчя. Одразу кинулось в очі, бо все небо було світлим, чистим, а це скупчення хмар не горизонтальних, (як зазвичай), а бульш вертикальних і з них лице чоловіка з кудрявою зачіскою. Я не романтик, і ніколи не спостерігала за таким, але побачене, дійсно зупинило мій погляд надовго, і спонукало багато про що замислитись. А потім (шкода не встигла сфотографувати) перед цим образом виникли дві маленькі хмаринки схожі на янголів, з крилами… але швидко розсіялись. Додивилась, що в того чоловічого образу вуста складені так, ніби від дмухає в бік, може він їх і розвіяв…”

 

Історія справді чарівна, і фото без жодних обробок, чи фотошопу… Але замислились і ми.. Адже, в народі вірять що різні знаки подає нам природа.

Згадалась і міфологія. Юпітер – у давньоримській міфології бог неба, денного світла, грози, батько богів, верховне божество римлян. Уран – в давньогрецькій міфології уособлення неба, чоловік Геї (землі), відноситься до самого древнього покоління богів.

Подивіться яким його зображують в літературі:

Здається, чимось схоже…

А що з цього приводу думаєте ви?

Коментарів: 2

  • Це і не дивно бо 28 липня – день Володимира Великого. Юлія, Вам дуже пощастило. Вважаю, що це знак і у Вашому житті будуть радісні події. Впевнений, що і вибір пав на Вас не випадково. А для всіх нас це нагадування, що жити потрібно не тільки земними турботами, а не забувати про духовне і про душу та частіше направляти свій погляд до неба.

Залишити відповідь