Пологівці, попередьте та застережіть своїх батьків та бабусь! Шахраї не дремлять…

Опубліковано в 16:43 Важливі, Новини, У Пологах    801

Минулого року, літня пологівчанка втратила великі гроші в надії вилікувати свій та чоловіка зір. Про це писали наші колеги: Звели мене з розуму «КАРІ ОЧІ»: пологівських пенсіонерів зухвало ошукують шахраї. Але, сьогодні, шахраї нахабно й без жалю вирішили пройтись вдруге по тих же жертвах.

Жінка, боючись за своє життя та вже й оселю, не хоче називати прізвище, ім’я, і нажаль через цей страх не хоче писати заяву до поліції. Шахраї знають її номер, адресу та усі дані про хворобу. Тож, змінюємо ПІБ на вигадане – Надія Іванівна Шепель.

Сьогодні, жінці зателефонувала пані, яка представилась Дубровіною Наталією Миколаївною, вона грамотною та добре продуманою офіційною мовою повідомила бабусі, що шахраїв, від яких вона постраждала минуло разу знайдено, і усім, хто потерпів від їх “лап” буде виплачено компенсацію. Але, для того, щоб жінці повернули втрачені кошти (39 тисяч 450 грн.), їй потрібно обов’язково сьогодні, до 16:00 прийти до відділення “Ощадбанку” і перерахувати на вказаний рахунок кошти 10 380 грн.  

Добре, що ми вчасно зупинили Надію Іванівну… Далі, вирішили самі зателефонувати “пані” Дубровіній, представившись родичкою бабусі, аби вона прокоментувала ситуацію.

Нам вона представилась як Ольга Андріївна, і повідомила, що ці кошти треба направити не їй, а на вказаний номер рахунку: “Вашій мамі оформляється компенсаційна виплата стосовно лікування у консультаційному центрі “Здоров’я”. Зараз оформлюються страхові виплати тих людей, які постраждали від того лікування. Кошти вона сплачує за продовження страхового договору для того щоб по закону України мали змогу вилучити ці кошти з внутрішніх рахунків медцентру і перерахувавати їх як консультаційні виплати на “Ощадбанк”, за місцем проживання фізичних осіб.”

Все так добре та грамотно розповіла. Чи не правда? 

Цікаво, що про, так званий, консультаційний центр “Здоров’я”, немає ніде ніякої інформації, і про відповідну базу даних аналогічно, так само як Надія Іванівна немає ніякого страхового договору. І хто знає, чим би закінчилась аби ми не звернули на це увагу.

Вівши розмову далі, з цією ж пані Ольгою чи то Наталією, поставили запитання: де знайти їх центральний офіс, та як вони вийшли на жінку по цій ситуації, і що підозрюємо шахрайську схему, після чого жінка поклала слухавку та вимкнула телефон.

Цій грамотній розмові та чудовому психологічному тиску піддалася й бабуся, яка на радощах, що шахраїв знайшли, і що гроші їй повернуть, не дивлячись на хворі ноги, нашкрібавши та напозичавши ті 10 380 грн. вже бігла до банкомату, адже її попередили, що встигнути треба сьогодні, до 16:00, завтра вже буде пізно та застерегли, аби не питала у банку нічого про ці гроші та названий рахунок.

Шановні пологівці, та всі, хто нас читає, ще раз, вкотре ЗАСТЕРІГАЄМО! Будьте уважними та обачними в подібних ситуаціях, розкажіть про це тим, хто є потенційною жертвою подібних шахрайських схем – це літні люди, які готові ухопитись за будь-яку соломинку, аби врятувати своє здоров’я та вірять тим, хто на їх горі багатіє щохвилини. Зверніть увагу на номер телефону та реквізити, що вказані вище.

Впевнені, що сьогодні ця пані “розвела” не одну бабусю. І кожна з них стрімголов побігла перераховувати кошти з надією на так звану “компенсацію”. Шкода, що покарати їх ми не можемо.

 

Залишити відповідь