Пологівці продовжують порушувати закон. Інформація від поліції

Опубліковано в 8:52 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    779

У період з 28 вересня по 5 жовтня до Пологівського відділу поліції надійшло 150 заяв і повідомлень від громадян із яких 4 містять в собі ознаки кримінального правопорушення (вказані матеріали внесено до ЄРДР).

1 факт крадіжки. Слідчими відкриті кримінальні провадження за ознаками ст. 185 ч. 1 ККУ (Крадіжка).

1 факт тілесних ушкоджень. Так, 1 жовтня о 18.13 годині до поліції звернувся чоловік 1975 року народження, який повідомив, що в с. Новокарлівка по вул. Набережна, чоловік 1973 року народження спричинив йому тілесні ушкодження та фізичну біль. Слідчим відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 125 КК України (легкі тілесні ушкодження).

1 злочин у сфері незаконного обігу наркотичних засобів. 1 жовтня працівниками сектору кримінальної поліції в ході проведення оперативно розшукових заходів по вул. Східна м. Пологи у лісосмузі було виявлено чоловіка 1990 року народження, раніше не засудженого у якогобуло вилучено наркотичний засіб опій екстракційний, вилучене направлене на експертизу. Слідчим відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 309 КК України.

Крім цього, протягом звітного періоду слідчими оголошено про підозру 4-м особам у вчинені кримінального правопорушення та  направлено до суду з обвинувальними актами 6 кримінальних проваджень.

Також, працівниками відділу поліції за вказаний період виявлено 34 адміністративних правопорушень по яким складено адміністративні протоколи, а саме: по лінії безпеки дорожнього руху – 25 протоколів, по лінії забезпечення публічної безпеки та порядку 9 адміністративних протоколів.

Зокрема, слід вказати за вищевказаний період поліцейськими складено 2 адміністративних протоколи за ознаками ст.130 КУпАП на 2 осіб, що керували транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння. Також було складено 3 адміністративні протоколи за ознаками ст. 44-3 КУпАП на 7 осіб, які порушили правила карантину.

Пологівський відділ поліції нагадує мешканцям району про дотримання карантинних заборон встановлених Кабінетом Міністрів України.

Перевищення швидкості є одною з причин тяжких дорожньо-транспортних пригод, однак водії часто ставляться до цієї проблеми без належної уваги.

Рух з безпечною швидкістю – це не тільки дотримання всіх обмежень, встановлених правилами дорожнього руху, це передусім коригування швидкості руху залежно від ситуації на дорозі.

Безпечна швидкість – та, за якої у водія є можливість безпечно керувати автомобілем і контролювати його рух під час конкретних умов.

Вибираючи безпечну швидкість, водій повинен ураховувати дорожні обставини, а також особливості вантажу, що перевозиться, і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним.

Пологівський відділ поліції нагадує!

Згідно правил дорожнього руху:

У населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється із швидкістю не більше 50 км/год

У житлових і пішохідних зонах швидкість руху не повинна перевищувати 20 км/год.

Поза населеними пунктами на всіх дорогах та на дорогах, що проходять через населені пункти, позначені знаком 5.47 дозволяється рух із швидкістю:

автобусам (мікроавтобусам), що здійснюють перевезення організованих груп дітей, легковим автомобілям з причепом і мотоциклам — не більше 80 км/год.;

вантажним автомобілям, що перевозять людей у кузові, та мопедам, — не більше 60 км/год.;

автобусам (за винятком мікроавтобусів) — не більше 90 км/год.;

іншим транспортним засобам: на автомобільній дорозі, що позначена дорожнім знаком 5.1 — не більше 130 км/год., на автомобільній дорозі з окремими проїзними частинами, що відокремлені одна від одної розділювальною смугою — не більше 110 км/год., на інших автомобільних дорогах — не більше 90 км/год.

Тож, обов’язково обирайте безпечну швидкість руху і нехай ваша мандрівка буде щасливою та вдалою!

Залишити відповідь