Пологівці привітали Товариство Червоного Хреста України зі 100-річчям (ФОТО)

Опубліковано в 21:05 Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    435

Сьогодні, у РЦ “Юність” відбувся урочистий захід “Янголи милосердя на варті”. Святкова програма відбулась на честь людей небайдужих до чужих проблем, з великими серцями та добрими душами. Товариство Червоного Хреста України відзначає 100-річчя від дня заснування!

100 років добрих справ, волонтерської діяльності, милосердя, відгуку на чужі проблеми та потреби, порятунки життів та допомога у складних ситуаціях…

Від пологівської влади найактивніші волонтери, підприємці, меценати отримали щирі слова вдячності та урочисті Подяки.

Концертну програму представили винуватцям свята талановиті пологівці, самодіяльні колективи, аматори сцени, вокалісти, артисти міста і сіл Пологівщини.

Ведучі заходу Ольга Заєць та Єгор Курносов розповіли про значущість та особливу місію Товариства Червоного Хреста України у всі часи, їх роль у житті країни, та людей зокрема.

На мультимедійному екрані демонстувались історичні відео-сюжети про роки існування важливих для людства організацій Товариства Червоного Хреста України і Червоного Півмісяця.

Голова Пологівської РО ТЧХУ Наталія Плетінь звернулась до присутніх:

Ми дякуємо усім за підтримку: меценатам, спонсорам, районній, міській владі, відділу освіта, відділу культури, що ви нам завжди допомагаєте, що ваші двері завжди відчинені для нас. Дякую також волонтерам, які працюють у нашій організації, адже без них ми не зможемо продовжувати свою роботу. Нажаль, у 2016-му році патронажну службу ТЧХУ ліквідували, коштів не було виділено. Ми завжди раді вам допомогти.

Шановні волонтери та члени РО Товариства Червоного Хреста України!

З нагоди ювілею прийміть найщиріші привітання. Добра вам, віри у завтрашній день, мирного неба над головою та довгих щасливих років життя!

До відома:

Товариство Червоного Хреста України ― найпотужніша в країні гуманітарна організація, яка уже протягом сторіччя допомагає тим, хто цього потребує найбільше.

Вікова історія діяльності організації включає в себе подолання наслідків І Світової війни у 1920-х роках і голоду – в 1930-х, підготовку медичних сестер та санінструкторів для фронтів ІІ Світової війни, ліквідацію наслідків Чорнобильської трагедії в 1986 році і після неї.

Нині, Товариство Червоного Хреста України зосереджує роботу на наданні допомоги постраждалим і переміщеним особам із зони збройного конфлікту та Криму, а також розвиває діяльність у таких напрямках, як попередження і реагування на надзвичайні ситуації, психосоціальна підтримка, навчання навичкам надання першої допомоги, медико-соціальна допомога, міжнародне гуманітарне право тощо.

18 квітня 2018 року Товариство Червоного Хреста України відзначає 100-річний ювілей своєї діяльності.

Пологівська районна організація ТЧХУ є однією з найбільш активних та авторитетних громадських організацій Пологівського району. З 2015 року її очолює Наталія Плетінь. Завдяки гарному керівництву та її злагодженій роботі, в районі організовується велика кількість заходів, що скеровані на допомогу населенню. Волонтери, які входять до штату районної організації, в тому числі й голова, працюють на безоплатній основі.

Адреса РО Товариства Червоного Хреста України: м. Пологи, вул. Привокзальна, 17.

Прийомні дні: вівторок, п’ятниця з 8:00 до 17:00.

Залишити відповідь