Пологівці схвильовані рівнем пенсій в Україні

Опубліковано в 10:13 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    244

17 квітня у залі засідань Пологівської районної ради відбувся семінар з питань нововведень та змін у пенсійному забезпеченні військовослужбовців та працівників силових структур.

Були присутні: голова Пологівської районної ради Олександр Покутній, заступник голови Пологівської районної державної адміністрації Ірина Півень, начальник управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та працівників силових структур Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Ігор Судариков, голова Запорізької обласної ветеранської організації Громадської організації «Асоціація ветеранів Міністерства внутрішніх справ України» Наталія Граматунова, тимчасово виконуючий обов’язки завідувача сектору з питань пенсійного забезпечення Головного управління Національної поліції м.Запоріжжя Микола Франц та заступник начальника Пологівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Валентина Киричук.

Ігор Юрійович на початку семінару наголосив, що у Запорізькій області майже 22 тис. пенсіонерів, яким повинні здійнити перерахунок. На сьогоднішній час свої оновлені пенсії отримали вже 16,5 тис. пенсіонерів та до кінця виплатного періоду 24 квітня отримають всі інші.

Нажаль, мало хто з району зміг приїхати, тому на семінарі було присутньо лише 42 пенсіонери, які дуже активно приймали участь у дискусії, адже всі з присутніх були схвильовані рівнем пенсій в Україні.

Обговорювались питання, щодо нововведень та змін у пенсійному забезпеченні військовослужбовців та працівників силових структур. Також були порушені питання, щодо можливості домогтися гідної пенсії подавши позов до суду. Наталія Сергіївна наголосила на тому, що кожен взмозі боротися за свої права, але як показує практика рішення приймаються не на користь пенсіонерів, тим паче, що більше ніж можна отримати згідно закону не нарахують.

Дуже хвилюючими були також питання, щодо отримання пенсій по втраті годувальника військовослужбовця та чи відбудеться перерахунок пенсій чорнобильцям.

Наприкінці семінару, Ірина Григорівна порушила питання, стосовно пільг пенсіонерів та всі майбутні зміни які відбудуться стосовно монетизації транспортних пільг. Наталія Сергіївна, в свою чергу,  наголосила на тому, що пенсіонери мають право на пільги та повинні ними користуватися. Вона також надала перелік установ, які надають медичне та санаторно-курортне лікування.

Ігор Юрійович нагадав присутнім, що хоча дні особистого прийому громадян це понеділок, середа та п’ятниця з 9.00 год. до 15.00 год., та він радо зустріне кожного, незалежно від дня та часу, для надання консультацій!

Залишити відповідь