Пологівці скаржились, прохали та дякували місцевій владі

Опубліковано в 9:16 Важливі, Новини, У Пологах    460

Традиційно щосереди керівництво міської ради з 9.00 до 12.00 проводить особистий прийом громадян у Громадській приймальні, що знаходиться у приміщенні Центру надання адміністративних послуг. Вчора, 5 серпня, приймав громадян перший заступник міського голови Юрій Вєтров.

До нього на прийом прийшли 6 пологівців. Громадяни зверталися із земельними питаннями, скаржилися на сусідів, прохали замінити опору. Також прохали розібратися у питанні користування спільною прибудинковою територією. Зверталися люди за матеріальною допомогою та отриманням дозволу на проведення церквою заходів.

Мешканка вул. Чарівної, яка прийшла до Громадської приймальні, подякувала міському голові Юрію Коноваленку, його заступникам і всім працівникам комунальних служб, які займалися освітленням цієї вулиці. Також мешканці будинку вул.Щасливої, 2 подякували за заміну вуличного ліхтаря у дворі.

Всім, хто звернувся до Громадської приймальні, надано необхідну допомогу, а відповідальним виконавцям відповідні доручення. На всі звернення перший заступник міського голови надав компетентні роз’яснення, питання взяті на контроль.

Повідомляється на сайті Пологівської міськради

Залишити відповідь