Пологівці трощать банкомати

Опубліковано в 16:09 Важливі, Новини, У Пологах    900

Вже кілька днів не працює банкомат “Ощадбанку” по вулиці Єдності.

Банкомат знаходиться в центрі міста, тому є зручним для багатьох пологівців. На запитання багатьох місцевих жителів, чому не працює банкомат у такому зручному для них місці? – відповідають працівники Ощадбанку:

“Декілька днів тому, по клавіатурі терміналу самообслуговування було вдарено невідомою особою з великою силою, від чого техніка безповоротно дала збій. Вартість нового оцінюють в 46000 грн, а його заміна потягне за собою ще певний час. “Через декілька днів нова система знову працюватиме для людей” – запевнили нас в Ощадбанку.

Хочемо звернутися до наших земляків:

для нас з вами створюються певні умови комфортного проживання у місті, тож не будемо руйнувати власними руками того, без чого завтра самі вже не обійдемося!

Бережімо наше місто та поважаємо одне одного!

Оля Белименко

1 коментар на “Пологівці трощать банкомати

  • Если бы руководство “Ощадбанка” поставило наружную камеру наблюдения ,в поле зрения которой был Часто не работающий этот банкомат , да на месте того листочка с извинениями о неработающем банкомате повесили благодаря камере, фото той уже известной личности -у других не было бы желания срывать злость на дорогостоящем оборудовании.

Залишити відповідь