ПОЛОГІВЦІ, УВАГА! ПОРЯДОК ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ НА ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД ЗМІНЕНО

Опубліковано в 14:45 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    738

З 1 жовтня 2018 року призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання нових заяв і декларації, якщо у складі домогосподарства є:

  1. Особи, що досягли 18 – річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії і в цьому періоді:
  • За інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення субсидії; або
  • Вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії; та/або
  • Вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії
  1. Внутрішньо переміщені особи;
  2. Особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;
  3. Особи, які є орендарями житлових приміщень;
  4. Особи, які зареєстровані в житловому приміщенні, але фактично в ньому не проживають.

Всім останнім громадянам, які неперераховані вище та отримували субсидію  в неопалювальний період, субсидія буде призначатися на опалювальний період без подачі заяви та декларації, а саме в автоматичному режимі.

Якщо у складі домогосподарства є громадяни, які зазначенні у п.1., рішення про призначення (відмову у призначенні) житлової субсидії в таких випадках приймається комісією на підставі акта обстеження матеріально – побутових умов домогосподарства.

Також громадяни, які не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, мають право подати заяву до органів державної фіскальної служби про добровільну участь у  системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Після подання заяви, органом доходів і зборів в строк не пізніше ніж 30 календарних днів з дня отримання заяви укладається договір про добровільну участь відповідно до типового договору.

На підставі укладеного договору, в якому зазначається період та платіжного документу про сплату такого внеску, житлова субсидія призначається із урахуванням вимог Положення про призначення субсидії.

Також громадянам, яким призначена вже призначена субсидія на відшкодування витрат на оплату житлово комунальних послуг відповідно до пункту 18 Положення про порядок призначення субсидій зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу.Виключень щодо цієї норми не встановлено.

Житлова субсидія не призначатиметься, якщо управління отримає інформацію про наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово –комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії. 

Залишити відповідь