Пологівці, вмикайте “ТЕТ”. Показують НАШУ селянку!

Опубліковано в 20:20 Важливі, Новини, У районі    3 494

Пологівців, у черговий раз, показують на блакитному екрані. Зовсім нещодавно Пологи тільки відгомоніло зйомками “Міняю жінку” каналу 1+1, як знову наші в телевізорі!

Нагадуємо, ми повідомляли, як у листопаді минулого року, в наш район завітала телевізійна група каналу “ТЕТ”. Вони знімали програму “Селянка-Панянка” в селі Інженерне.

З Юлею (так звуть пологівчанку) обмінялась життям мешканка Польщі (м. Краків). Для неї підготували справжній екстрим!

Сьогодні, о 20:00 почався випуск “Панянка-селянка” з нашою героїнею.

Відео-сюжет незабаром. Дочекайтесь.

Довідково:

«Панянка-Селянка» — реаліті-шоу, яке дає можливість двом дівчатам з протилежним світами – бідній селянці та багатій міській дівчині, – помінятися місцями на три дні. Вперше з’явився на телеканалі ТЕТ у 2014 році.

Героїні реаліті-шоу «Панянка-Селянка» — дівчата з різних світів, село і місто. Одна з них живе в місті, родом з багатої і забезпеченої сім’ї. Вона відпочиває тільки на елітних курортах, одягається в одяг відомих дизайнерів, їздить на дорогих машинах.. Друга дівчина – повна протилежність першої. Вона живе в провінції, про заможне життя знає лише з журналів. За умовами шоу, героїні міняються всім: будинками, роботами, захопленнями і навіть друзями. Кілька днів «селянка» купатиметься у розкоші, ні в чому собі не відмовляючи, а от «панянка» практично копирсатиметься у багнюці.

Подібні зміни в житті дівчат, за задумом авторів шоу, допоможуть їм переоцінити своє життя на межі двох світів – села і міста. У фіналі програми панянка та селянка розповідають одна одній про обмін і подальші плани на життя.

У 2016 році вийшов Міжконтинентальний сезон, який зробив обмін між селом і містом ще більш масштабним. Кожен випуск міжконтинентального сезону – це дві нові героїні і дві різні країни.

Залишити відповідь