Пологівці вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні (ФОТО)

Опубліковано в 14:16 Новини, У районі, Фото-галерея    433

Сьогодні, біля пам`ятного знаку Героям Небесної Сотні «Герої не вмирають», в тринадцяту річницю Помаранчевої Революції та четверту річницю Революції Гідності, пологівці вшанували пам`ять загиблих Героїв Небесної Сотні.

Серед присутніх були представники Пологівської райдержадміністрації, районної та міської рад, учасники волонтерських, ветеранських та громадських організацій, працівники підприємств та установ міста, активна учнівська молодь.

Промову мали: голова Пологівської районної державної адміністрації Крупський Артур Євгенович та голова Пологівської районної ради ПокутнійОлександр Петрович. Панахиду по загиблих справив благочинний Пологівського району, священник Єлісей.

Учасники зразкового аматорського театрального колективу «Браво» Пологівського районного будинку культури виконали театралізовану композицію «Нічна варта»; під час заходу лунали патріотичні вокальні композиції у виконанні учасників самодіяльності районного будинку культури.

Присутні вшанували Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих під час військових дій в районі проведення Антитерористичної операції хвилиною мовчання,і покладанням квітів до пам`ятного знаку. Небайдужі залишили палаючі лампадки біля стенду «Вони віддали життя, захищаючи Батьківщину».

Події Помаранчевої Революції 2004 року довели, що Україна – це територія гідності й свободи. Проте загибель активістів на Майдані Незалежності під час Революції Гідності 2013-2014 років стала лише початкомвеличезних втрат української нації в новітньому періоді історії. В результаті анексії Криму Росією та проголошення псевдо-республік проросійськи налаштованими громадянами на сході країни, було розпочато Антитерористичну операцію, в ході якої кількість жертв на даний час тільки за офіційними даними сягнула близько 3930 загиблих, та понад 11260 поранених військовослужбовців Збройних Сил України; незліченна також кількість цивільних втрат, які збільшуються з кожним днем.

Тож, нехай ніколи не згасне вогонь пам’яті в наших серцях про тих, хто заплатив таку високу ціну, свято вірячи в ідеї свободи та оновлення країни. І, щиро сподіваємося, що на нашій багатостраждальній землі невдовзі настане мир та спокій для всіх громадян справді великої, та єдиної України.

ЄГОР КУРНОСОВ

 

Залишити відповідь