Пологівці взяли участь у телемарафоні “Пам’ять”

Опубліковано в 15:34 Новини, У районі, У регіоні    226

Дев’ятнадцятий рік поспіль у місті Запоріжжя проходить благодійний телемарафон «Пам’ять». Ця акція не має аналогів в Україні та відбувається за активної участі підприємств, установ, організацій району, депутатів усіх рівнів, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

У святковому заході, який був проведений за ініціативи обласної організації ветеранів України у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені В.Г.Магара взяли участь біля 700 ветеранів війни і праці, волонтери, учнівська молодь, представники громадських організацій.

У числі запрошених на акцію були представники Пологівського району, а саме: заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень, голова районної ради ветеранів Микола Степний та керівник міської ради ветеранів Таїсія Ткач.

Під час концертної програми зі сцени лунали слова вдячності всім небайдужим людям, хто перерахував кошти на вирішення проблемних питань ветеранів. На даний час від Пологівського району надійшло 25000, 00 грн..

Першими в акції взяли участь ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод» – голова правління Закарлюка Олег Васильович.

Телемарафон «Пам’ять» є вдячним спомином нащадків про подвиг українського народу, його визначний внесок у перемогу у Другій світовій війні.

Інформує: Пологівська РДА

Залишити відповідь