Пологівці за 2 місяці сплатили понад 19 мільйонів ЄСВ. Скільки інші?

Опубліковано в 13:05 Важливі, Для бізнесменів та підприємців, Новини, У районі, У регіоні    232

Від платників, зареєстрованих у Пологівському районі надійшло 19,4 мільйона гривень.

У січні-лютому поточного року платники податків Запорізької області перерахували 1 мільярд 234 мільйони гривень єдиного соціального внеску (за оперативними даними та без даних великих платників, які перебувають на обліку в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

За інформацією Головного управління ДФС у Запорізькій області, порівняно з відповідним періодом минулого року рівень сплати єдиного соціального внеску зріс на 208 мільйонів гривень.

Серед основних джерел надходжень єдиного соцвнеску – нарахування і сплата ЄСВ роботодавцями із заробітних плат найманих працівників, від виплат грошового забезпечення військовослужбовцям, а також від фізичних осіб-підприємців, членів фермерських господарств та самозайнятих осіб.

У територіальному розрізі найбільш значні суми надійшли від платників, зареєстрованих у м. Запоріжжя – 665 мільйонів, м. Енергодар – 147 мільйонів, м. Мелітополь та Мелітопольському районі – 113 мільйонів, м. Бердянськ та Бердянському районі – 73 мільйони, Вільнянському – 24 мільйони, Василівському – 23,7 мільйона, м. Токмак і Токмацькому районі – понад 22 мільйони, Запорізькому районі – 21 мільйон, Пологівському – 19,4 мільйона та Оріхівському районі – майже 18 мільйонів гривень.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Залишити відповідь