Пологівці запрошуються для ознайомлення з унікальною інформативною брошурою «УПА: відповідь нескореного народу»

Опубліковано в 18:18 Афіша, Новини, У Пологах, У районі, Цікаво та корисно    172

10 квітня з нагоди відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років в Пологівській центральній районній бібліотеці проведено презентацію брошури «УПА: відповідь нескореного народу».

Брошура описує становлення Української повстанської армії, її бойовий шлях проти гітлерівських загарбників, боротьбу Українського народу проти нацистського та комуністичного тоталітарних режимів 40-50 роках ХХ ст., а також увічнення пам’яті видатних діячів національно-визвольного руху.

На презентації були присутні: заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень, начальник відділу культури і туризму Марина Діденко, начальник архівного відділу Зоя Пісковець, працівники галузі культури, органів виконавчої влади, читачі, представники засобів масової інформації.

Начальник відділу культури і туризму Марина Діденко розпочала презентацію та провела короткий екскурс сторінками брошури.
Більш детально з унікальними історичними фактами брошури присутніх ознайомила співробітник бібліотеки Анастасія Полянська. Виступ супроводжувався мультимедійною презентацією.

З цікавою історичною інформацією ознайомила присутніх Ірина Півень та наголосила на значимість описаних подій в брошурі для історії Пологівщини.
Ірина Півень, зазначила, що кожен з нас повинен знати історію свого краю та підкреслила важливість подальшого вивчення історичних фактів пов’язаних з Пологівським районом.

Шановні мешканці Пологівського району! Запрошуємо до центральної районної бібліотеки ознайомитись з унікальною інформативною брошурою «УПА: відповідь нескореного народу».

За інформацією відділу культури і туризму райдержадміністрації

Залишити відповідь