Пологівці звертаються на “прямий” зв’язок до народних обранців у Запоріжжя

Опубліковано в 17:21 Новини, У регіоні    216

В обласному контактному центрі відбулася пряма телефонна лінія з народним депутатом Ігорем Артюшенком. Протягом години жителі міста Запоріжжя та Більмацького, Запорізького, Пологівського, Розівського, Якимівського районів зателефонували народному обранцю та поставили свої питання.

Жительку села Кузнецівка Розівського району цікавила програма «Доступні ліки». Жінка розповіла, що найближча аптека, в якій діє програма, розташована в районному центрі, а між її населеним пунктом та Розівкою немає транспортного сполучення.

Жителька Дніпровського району порушила питання незадовільної роботи міських комунальних служб. Нещодавно в квартирі її доньки стався порив труби з гарячою водою. Запоріжанка викликала аварійну службу, але комунальники усунули несправності лише через десять годин після звернення. Комунальне питання цікавило і мешканця міста Пологи. Інвалід з дитинства звернувся за консультацією щодо пільг на послуги, які він має відповідно до законодавства.

На більшість запитань громадян народний депутат  надав необхідну інформацію та роз’яснення під час проведення прямої телефонної лінії. Проблемні питання, вирішення яких потребує певного часу, Ігор Артюшенко взяв під свій особистий контроль.

Мені приємна активність жителів нашої області. Запоріжці слідкують за подіями в країні, вивчають законодавство та хочуть знати більше про свої права та обов’язки. Це правильно, бо коли в державі відбуваються зміни, не можна стояти осторонь, адже всі нововведення, які розробляються, а згодом і приймаються в парламенті, базуються саме на потребах українців. Сподіваюся, з часом громадянська свідомість українців тільки зростатиме, – підбив підсумки Ігор Артюшенко.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь