Пологівців попереджають про «липові» листки непрацездатності

Опубліковано в 15:55 Важливі, Новини, У регіоні    379

У Запорізькій області виявлено випадки подання листків непрацездатності, які мають ознаки підроблення.

Як повідомили у Фонді соціального страхування України у Запорізькій області, такі лікарняні видаються ТОВ «Клініка «Інтер», яке вказує неіснуючу в місті Запоріжжі адресу: вул. Рекордна, 43. Характерною особливістю цих лікарняних є візуальні відмінності від затвердженого технічного опису листка непрацездатності. Юридична адреса ТОВ «Клініка «Інтер», згідно з відомостями Єдиного державного реєстру, знаходиться на тимчасово окупованій території у м. Луганськ.

Крім цього,  Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації повідомив, що клопотань про надання дозволу на видачу документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, від ТОВ «Клініка «Інтер» не надходило.

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області  нагадує, що підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності. За незаконне одержання матеріального забезпечення та порушення порядку використання коштів Фонду застрахована особа і страхувальник несуть відповідальність згідно із законодавством.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Залишити відповідь