Пологівців запрошують на Форум із впровадження громадського бюджету

Опубліковано в 14:56 Афіша, Важливі, Новини, У Пологах    1 473

Шановні мешканці міста Пологи!

26 березня, відбудеться Форум із впровадження громадського бюджету у м. Пологи «Громадський бюджет: запрошення до діалогу». До участі запрошуються представники/-ці органів місцевого самоврядування, громадськості, депутатського корпусу, внутрішньо переміщені особи, ЗМІ та активні мешканці міста.

Форум проходитиме 26 березня у приміщенні розважального центру «Юність» за адресою: вул. Єдності, 20, м. Пологи Запорізької обл.

Початок Форуму о 10:00 год., реєстрація з 9:30 год.

Під час заходу буде розглянута суть громадського бюджету, його цілі, стандарти, принципи та етапи, на прикладі українських та польських міст. Учасники та учасниці Форуму матимуть можливість долучитися до етапу підготовки впровадження громадського бюджету в м. Пологи та розробити практичні рекомендації для його успішної реалізації.

Громадський бюджет – дієвий механізм взаємодії громади з органами місцевого самоврядування, за допомогою якого жителі міста отримують можливість брати участь у прийнятті рішень на місцевому рівні, щодо розподілу частини бюджетних коштів на втілення суспільно корисних ініціатив.

Процес громадського бюджету активізує громаду, формує довіру громадян до місцевої влади та сприяє їх взаємодії, а також допомагає у визначенні та вирішенні проблем, які найбільше хвилюють жителів міста. Крім того, громадський бюджет підвищує рівень відкритості та прозорості роботи місцевої влади, а також дозволяє жителям міста безпосередньо впливати на бюджетну політику міста.

Захід відбудеться за менторської підтримки експертки з питань партиципації Анни НІКОЛЕНКО-БАЄВОЇ та експертки з питань фасилітації та модерації Владислави КАНЕВСЬКОЇ, що надається учасникам тренінгового циклу “Практики фасилітації та модерації в українських громадах” за проектом «Ініціативи інфраструктурної програми для України. Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Контакна особа: Наталія КОПИЛ 

тел.: +38(066)58 77 602

e-mail: energy.pology@gmail.com

Залишити відповідь