Пологівця нахабно “почистив” місцевий крадій “зі стажем”

Опубліковано в 10:04 Важливі, Новини, У Пологах    754

У період з 16 по 23 березня до Пологівського відділу поліції надійшло 124 звернення та повідомлень громадяніз яких 11 містять в собі ознаки кримінального правопорушення (вказані матеріали внесено до ЄРДР). З числа кримінальних правопорушень зареєстровано 2 факти крадіжок, відомості внесені до ЄРДР за ознаками ст.185ККУ (Крадіжка). Встановлено 1 особу правопорушника.

Зокрема, до Пологівського відділу поліції надійшло повідомлення від чоловіка 1974 року народження, про те, що невідома особа шляхом вільного доступу заволоділа речами заявника (мобільний телефон, документи які посвідчують особу, ключі та грошові кошти).

Працівниками карного розшуку вжито оперативно-розшукових заходів та встановлено особу правопорушника, ним виявився раніше засуджений місцеві мешканець 1984 року народження. Слідчим внесено відомості до ЄРДР за ознаками ч.1 ст.185ККУ. Триває досудове розслідування.

Загалом, за вказаний період 4 особам правопорушникам повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення за ознаками ст..185 ККУ (Крадіжка)

Залишити відповідь