Пологівцям вже нагадують про е-декларування

Опубліковано в 12:40 В Україні, Важливі, Для бізнесменів та підприємців, Новини, У регіоні    282

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДСНС України в запорізькій області нагадує, що у відповідності до Закону України «Про запобігання корупції» з 1 січня 2019 року в Україні стартує черговий етап електронного декларування майна, доходів, видатків та зобов’язань фінансового характеру. В період з 1 січня по 31 березня наступного року всі особи начальницького складу та працівники, що виконують організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, зобов’язані подати на сайті Національного агенства з питань запобігання корупції щорічні електронні декларації за 2018 рік.

Для забезпечення можливості проведення електронного декларування пропонуємо вам перевірити наявність діючих електронних цифрових підписів та за необхідності прийняти заходи для отримання та відновлення їх працездатності.

Нагадуємо вам, що за неподання, несвоєчасне подання електронних декларацій або декларування недостовірної інформації субʼєкти декларування можуть бути притягнуті до кримінальної, адміністративної та дисциплінарної відповідальності.                                             

Залишити відповідь