“Пологівцю у двір кинули гранату” – недостовірна інформація у місцевих ЗМІ наводить паніку на населення

Опубліковано в 13:36 Важливі, Новини, У Пологах    783

В одному з місцевих ЗМІ опублікована інформація про те, що у Пологах “як закономірність” вибухають гранати. Описується випадок, що стався в ніч на 31 березня — у двір пологівця полетіла граната, і додають гучними висловами: “ударна хвиля”, “звалена лавка”, “чека неподалік”…

Але, через те, що журналісти цілком не розібравшись у ситуації, публікують таку інформацію, у місцевих виникає справжня паніка і страх (тим паче, напередодні виборів).

За офіційною інформацією, те, що виявив у себе в дворі місцевий мешканець – рештки пластмасової страйкбольної гранати для гри, яка зовсім безпечна. Звук при її розриві можна порівняти з петардою, і аж ніяк не з вибухом, і тим паче ударною хвилею. Дана подія не містить ознак кримінального правопорушення.

Довідково: Гранати для страйкболу можуть мати різну спеціалізацію, але основа конструкції, як правило, всюди однакова: у корпусі з безпечного матеріалу (картону чи пластику) розміщено піротехнічний заряд і запал.

Тож, пологівці, не варто панікувати, і вірити недостовірній інформації.

Коментарів: 2

  • В народі кажуть, що краще пєрєбдєть, аніж нєдобдєть… Враховуючи, що в країні йде війна і на руках купа зброї та боєприпасів, а до зони бойових дій якихся 150 км – то складається враження, що для вас то забавки чи перетягування ковдри з вашими конкурентами. До речі, страйкбольна граната МОЖЕ загрожувати здоров”ю людини, у деяких видів гранат “начинка” розлідається радіусом до 25 метрів. І працювати з ними можна тільки у перчатках та захисних окулярах (бо оченята повибиває). Тому все-таки треба бути уважними, а правоохоронцям потрібно присікати такі “забавки” – чи ви будемо чекати, поки таку “штучку” кинуть вам під ноги десь на вулиці?

Залишити відповідь