“Пологи – Бердянськ”: Дорожники працюють прискореними темпами, поки дозволяє погода

Опубліковано в 10:48 Новини, У районі, У регіоні    554

Користуючись сприятливими погодними умовами, запорізькі автодорожники інтенсивно виконують роботи з ліквідації ямковості на дорогах загального користування, працюючи навіть у вихідні. Так,  лише  8-го – 10-го вересня замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області  було ліквідовано 3 042 кв. м ямковості на дорозі  місцевого значення Пологи – Бердянськ . 

Ремонтні роботи виконували сім бригад:  три бригади ТОВ «ЮК-Інвест», дві ТОВ “Дорремтехнологія” та одна  ТОВ “Бердянськбудтрест”.

Підрядним підприємством ТОВ “Юк-Інвест” ремонт здійснювався за допомогою трьох струменевих машин  на автодорогах загального користування: а/д О081870 /М-18/ – Троїцьке, в с. Троїцьке Мелітопольського району, О081662 в с. Шевченко, с. Долинське, с. Кримка Берднянського району. ТОВ “Дорремтехнологія” працювала на а/д С080608 Добропілля-Успенівка-Малинівка в Гуляйпільському районі, ТОВ “Бердянськбудтрест” – на а/д О081491 Пологи – Бердянськ, у м. Бердянськ.

Ліквідацію ямковості виконували на найбільш проблемних ділянках автодоріг загального користування державного значення, з урахуванням звернень та скарг, що надходять на адресу Служби доріг та на об’єктах, на ремонт яких виділяються кошти з місцевих бюджетів, на умовах співфінасування зі Службою доріг.

Загалом з початку року на дорогах загального користування Запорізької області лікідовано 301 661 кв. м. ямковості, в т.ч. на дорогах державного значення  – 157 548 кв. м, на дорогах місцевого значення  – 144 113  кв. м.  

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю

Залишити відповідь