ПОЛОГИ – БЕЗ ГАЗУ

Опубліковано в 20:21 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    2 336

6 червня внаслідок обстрілів було пошкоджено підземний газопровід середнього тиску у м. Пологи.  

7 червня вночі внаслідок обстрілу пошкоджено магістральний газопровід до газорозподільних станцій «Пологи» та «Гуляйполе». Без газопостачання опинилися 14 822 споживачі.

А деякі будинки в Пологах вже майже місяць без газу.

Пологівці б’ють на сполох. Та стукають в усі двері із запитаннями: “коли відновиться газопостачання?” Електроплити є лише в одиниць місцевих мешканців, а іншим доводиться готувати їжу, розвівши багаття.

Нам пишуть:

Доброго дня. Незнаю куди ще писати.

Я повідомила на сайті 104ua про пробиті газові труби, а отримала від бота(?) ось що. Кого ще повідомити? Чи така інформація взагалі нікого не цікавить? 🤷

Як повідомляють у Запорізькій ОВА, через ведення активних бойових дій та недопуск до місць пошкоджень проводити аварійно-відновлювальні роботи не має можливості.

Нагадаємо, сусіднє місто Гуляйполе Пологівського району з 2 березня жило без газу. І аж 2 червня, їм вдалось “докричатись”. Про це повідомляв голова Гуляйпільської міськради.

Так, на зустрічі у голови Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха, його заступника Геннадія Тимченка, керівництва Запоріжгазу, міський голова Сергій Ярмак підняв питання щодо відсутності газопостачання у місті. Їм вдалося домовитися про негайне вирішення цього питання. За це голова громади дякує керівництву області та Запоріжгазу.

1 коментар на “ПОЛОГИ – БЕЗ ГАЗУ

  • Керівництво Пологівської військової адміністрації, та Пологівської ОТГ напевне теж з-за солідарності з населенням теж на дровах готують! Шашлики та барбекю…

Залишити відповідь