«ПОЛОГИ-ТУРЕЧЧИНА»: Учні Гімназії листуються з іноземними школярами… (ФОТО)

Опубліковано в 9:08 Відео-галаеря, Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея, Цікаво та корисно    372

Сучасні технології дають можливість для спілкування без обмежень, кордонів та часу. На жаль, листування поштою стало відходити у минуле.

Учні гімназії «Основа» вирішили відновити традицію листування та взяли участь у міжнародному проекті «Postcards European Exchange For 10 – 15 Years Old Kids» – «Європейський обмін поштовими листівками серед учнів 10-15 років» на платформі навчальної програми Європейської Комісії «E-twinning». У проекті задіяно 24 навчальних заклади з одинадцяти країн Європи. Саме гімназія  -єдиний учасник проекту з України.

Шляхом жеребкування, було обрано школу-партнера за листуванням – «Gazi Ortaokulu», Турція.

Мова спілкування – англійська.

Пишуть листи 27 учнів з 4 до 10 клас.

Обмін поштою триває з жовтня. За цей період учні обмінялися інформацією про себе, свої хоббі, вподобання та навчальні заклади. Дізналися про мрії турецьких школярів, виявили багато спільного, наприклад: перегляд ютубу у вільний час та мрії стати відеоблогерами.

На новорічні свята школярі обмінялися новорічними листівками та привітаннями. Розказали про традиції святкування Нового року та Різдва.

Березень присвячений темі кулінарії. Учні гімназії написали друзям рецепти улюблених традиційних страв, серед них є і холодець, і борщ, і вареники, і сало з часником.

Партнери проекту надіслали свої улюблені рецепти та пакунок традиційних турецьких солодощів.

Гімназисти з нетерпінням чекають листів та неймовірно радіють, коли їх отримують, відкривають та читають разом зі своїми однокласниками. Неймовірно дивує те, що звичайний паперовий листок може приносити стільки радощів та захоплення.

Залишити відповідь