Порошенко: “Впроваджуємо 4G”. Допис президента у Фейсбук “рознесли” українці

Опубліковано в 21:14 Актуально, В Україні, Важливі, Новини    407

“Успішний конкурс на ліцензії зв’язку 4-го покоління, який пройшов на виконання мого указу, радує не лише майже двома з половиною мільярдами гривень до державного бюджету. Це ще один крок України до нових сучасних технологій. Кілька років тому ми впровадили 3G, а тепер ідемо далі у побудові успішної країни.”

Такий допис лишив на своїй сторінці у Фейсбук Петро Порошенко.

Українці лишили більше 100 коментарів за день, і більшість з них – із негативною реакцією та прямим обуренням.

Ознайомитись з іншими коментарями, можна на сторінці президента

Тож, наприкінці січня в Україні відбудеться конкурс з продажу ліцензій на надання послуг мобільного зв’язку стандарту 4G. Про це президент Петро Порошенко заявив під час виступу в “Українському домі” в Давосі, передає Укрінформ.

“Чи можете ви уявити, що коли мене обрали президентом, у нас через корупцію не було мобільного зв’язку 3G? За кілька днів, 29 чи 31 січня, ми будемо відкривати конверти для комунікаційного стандарту 4G”, – сказав глава держави.

За словами Порошенка, у конкурсі планують взяти участь багато компаній і “інвестувати свої гроші у це”.

Нагадаємо, 9 серпня 2017 року Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про старт процедури продажу ліцензій зв’язку 4G. Початкова вартість ліцензії на частоти четвертого покоління рухомого (мобільного) радіозв’язку становитиме 6,3 млрд грн. Планується, що покупці виплатять до 25% початкової вартості частот операторам-донорам, якими є “Київстар”, “Vodafone Україна”, “ММДС Україна”. 

1 коментар на “Порошенко: “Впроваджуємо 4G”. Допис президента у Фейсбук “рознесли” українці

Залишити відповідь