ПОТЕРПІЛИМ НА ВИРОБНИЦТВІ ОСУЧАСНИЛИ ТА ЗБІЛЬШИЛИ СТРАХОВІ ВИПЛАТИ

Опубліковано в 23:03 Актуально, Важливі, Для бізнесменів та підприємців, Новини, У Пологах, У районі    256

Одним із основних завдань та напрямів роботи Пологівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області є надання матеріального забезпечення, страхових виплат, соціальних послуг, відновлення здоров’я та працездатності потерпілих на виробництві. Забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання страховими виплатами здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105.

На обліку у Пологівському відділенні перебувають 333 потерпілих на виробництві: з них 139 потерпілих із Донецької та Луганської областей, 31 особа отримує щомісячні страхові виплати у зв’язку з втратою годувальника (із них 5 осіб із Донецької області).

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей» Пологівським відділенням у січні поточного року проведено осучаснення щомісячних страхових виплат для осіб, які мають право на виплати станом на 01 січня 2018 року та мали право на їх перерахування за період з 01 березня 2008 року по 01 березня 2011 року.

Загальна кількість потерпілих на виробництві (членів їх сімей), які мали право на проведення такого осучаснення по Пологівському відділенню, складає 282 особи із 333.

Унаслідок проведеного перерахунку у 264 потерпілих на виробництві збільшення відбулося в середньому на 23,6 % та у 18 осіб, які отримують щомісячні виплати у зв’язку з втратою годувальника, – на 18,9 відсотка.

Збільшений перерахований розмір щомісячних страхових виплат, нарахований у січні 2018 року, потерпілі на виробництві (члени їх сімей) отримали в лютому 2018 року.

Такий перерахунок проведено і для тимчасово переміщених осіб. І в січні вони вже отримали щомісячну страхову виплату в новому розмірі.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей» з 01 березня поточного року буде здійснено перерахунок щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві, а також членам їх сімей. Коефіцієнт  перерахунку встановлено на рівні 1,2.

Якщо відкоригований розмір середньої заробітної плати потерпілого буде меншим за мінімальну заробітну плату, встановлену законом на 01 січня 2017 року, розрахунок суми виплат буде здійснено, виходячи з суми 3200 грн з урахуванням відсотка втрати працездатності.

Інформує: начальник Пологівського відділення Фонду Сивуха В.І.

Залишити відповідь