Повернення екс-президента Петра Порошенка в Україну: хронологія подій (ВІДЕО)

Опубліковано в 12:52 В Україні, Відео-галаеря, Важливі, Новини    898

Сьогодні, 17 січня, о 9:10 у аеропорту “Жуляни” в Києві приземлився літак з Петром Порошенком та його прибічниками на борту.

П’ятий президент довго проходив паспортний контроль. Спочатку йому не хотіли віддавати паспорт, але після 10 хвилин суперечок та переговорів з нібито співробітниками ДБР прикордонники таки повернули документ екс-президенту.

Потім Порошенко вийшов до зали очікування аеропорту і повідомив, що співробітники ДБР, частина яких була одягнена у форму прикордонників, намагалися не впустити його в Україну.

Далі, перед тим як направитися до суду, Порошенко виступив на сцені біля аеропорту. У своїй промові він дорікає президенту Зеленському у тому, що той “грав на роялі”, зображуючи, що це “і є культура його країни”.

По завершенню промови екс-президент заявив, що прямує до Печерського райсуду, де сьогодні відбудеться засідання по його справі.

В цей час у Печерському суді Києва розглядається клопотання про обрання запобіжного заходу Петру Порошенку. Сам п’ятий президент вже знаходиться на засіданні. Слідчий вимагає призначити лідеру опозиції запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Наразі під стінами суду зібралися прихильники Порошенка, які викрикують лозунги на його підтримку.

Коментарів: 2

Залишити відповідь