Позачергова сесія райради: прийнято 4 рішення (ФОТО)

Опубліковано в 13:03 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    640

1 квітня відбулось пленарне засідання 37-ої позачергової сесії Пологівської районної ради під головуванням заступника голови райради Ігоря Шевченка.

Попередньо, головами постійних комісій були достеменно розглянуті усі питання, що винесено на сесію, тож робота на засіданні була швидкою.

Було прийнято наступні рішення:

1) Про затвердження передавального акта;

2) Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2019 рік (зі змінами та доповненнями);

3) Про внесення змін та доповнень до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в Пологівському районі на 2016-2020 роки (зі змінами та доповненнями);

4) Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від  21.12.2018 № 14 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами та доповненнями).

З першого питання виступив головний лікар Пологівської ЦРЛ Роман Кравченко та подякував присутнім депутатам, що зібралися в залі, підкреслюючи на важливості затвердження передавального акта. Прийняте рішення з цього питання дозволить керівництву медичного закладу провести відповідну процедуру реєстрації комунального некомерційного підприємства «Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Пологівської районної ради Запорізької області, яке є правонаступником комунальної установи Пологівська центральна районна лікарня, та здійснити перехід від комунальної установи до комунального некомерційного підприємства речових прав на об’єкти нерухомого майна, транспортні засоби, надходження і залишки коштів на рахунках в Управлінні Державної казначейської служби України у Пологівському районі Запорізької області.

Наступними двома рішеннями депутати внесли зміни та доповнення до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2019 рік та Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в Пологівському районі на 2016-2020 роки.

У зв’язку з реорганізацією центральної районної лікарні та створенням комунального некомерційного підприємства «Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Пологівської районної ради Запорізької області були внесення зміни до рішення районної ради від 21.12.2018 № 14 «Про районний бюджет на 2019 рік».

Також, депутати своїм рішенням затвердили обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у сумі 984 267 грн. Здійснили перерозподіл бюджетних призначень загального фонду між головним розпорядником коштів та розпорядником нижчого рівня районного бюджету в рамках діючих районних програм у сумі 10 000 грн., що планується спрямувати на висвітлення діяльності управління соціального захисту населення райдержадміністрації в ефірі КП «Пологівське радіомовлення».

За інформацією Пологівської райради

Залишити відповідь