Пожежа у Пологах. ДОКИ ЦЕ ТРИВАТИМЕ?! (ФОТО, Відео)

Опубліковано в 13:40 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У Пологах, Фото-галерея    1 462

Сьогодні, о 12:00, нам почали писати читачі тривожні повідомлення “пожежа досягла приватних секторів”, надсилаючи фото:

(фото зроблено з вул. Магістральна)

Одразу виїжджаємо на місце ймовірної пожежі.

Бачимо:

По вул. Мічуріна, поблизу будинків, прилеглих до зони відпочинку “Бублик” рятувальники 21 ДПРЧ гасять пожежу. На тому місці вже років 10 ріс очерет, і його нижній шар був легкозаймистим. Господарі прилеглих будинків нічого конкретного не відповіли: одні говорять, що вогонь почався з того краю, інші – з того. Звідки почалось усе ніхто не знає.

Рятувальники ж говорять, що сама по собі пожежа не могла виникнути, ще не та температура повітря, щоб так легко все зайнялось.

(фото зроблено начальником рятувальної частини у Пологівському районі Валерієм Тихенко)

– Не розумію, як ще достукатись, докричатись до людей! Чому більшість не розуміє, що необережне поводження з вогнем, на відкритій території – це не лише загроза екології, а й інколи життю людей! Здебільшого, подібні пожежі виникають у вихідні дні. – говорить Валерій Валерійович.

На гасіння пожежі було залучено 6 чоловік особового складу 21 ДПРЧ. Завдяки злагодженій, оперативній роботі рятувальників, вогонь не встиг перекинутись на прилеглі жилі території.

За попередньою інформацією, наслідком пожежі стало необережне поводження з вогнем.

На щастя, ніхто не постраждав, а ось екологічний стан пологівської зеленої зони… як завжди потерпає.

На місці події працюватиме слідчо-оперативна група, яка встановить усі обставини. Ведеться розслідування.

Від редакції:

Слабо віриться в те, що ніхто нічого не чув і не бачив. Тут приказка “наша хата скраю..” – говорить прямо. Усім відомо, що у вихідні більшість завзятих господарів приводять до ладу свої території, і той очерет, що ріс вже роками можливо й набрид, тож вирішили прибрати як змогли, але точно не замислювались над наслідками. Шкода.. І, в результаті, лише сподіваємось на 101.

Не спалюйте сміття на городах та суху траву на відкритих територіях. Ці необдумані дії вкрай небезпечні, що приводять до виникнення пожеж у приватних житлових, господарських спорудах та на дачних садибах. Трава та сміття легко займаються від сірника або недопалка, а полум’я швидко розповсюджується на значні території.

Залишити відповідь