“Пожежа за пожежею”: У Пологах горіли великі площі

Опубліковано в 9:50 Важливі, Новини, У Пологах    444

Впродовж минулого тижня рятувальники 21 ДПРЧ м. Пологи ліквідували 4 пожежі сухостою та чагарників на відкритих територіях.

9 липня у Пологах, о 20:20 сталася пожежа на відкритій території, загальна площа якої 10000 м. кв.  Горіла суха трава, та чагарники. На місце виклику відразу  виїхав черговий караул. Пожежа була локалізована о 21:07, а ліквідована о 22:00.

12 липня у Пологах, близько 18:00, суха трава та чагарники горіли поблизу вул. Герцена, загальна площа якої 0,9 га. Пожежа була локалізована о 19:00, а ліквідована о 20:00.

13 липня, близько 13:00, сталася пожежа на відкритій території м. Пологи, загальна площа якої 10000 кв.м.. Знов горіла суха трава, та чагарники. На місце виклику одразу виїхав черговий караул. Пожежа була локалізована о 13:37 а ліквідована о 15:00.

Також, 13 липня горіла земельна ділянка у с. Федорівка, загальна площа пожежі – 10000 м. кв. На місце виклику відразу виїхав черговий караул. Пожежа була локалізована о 19:50, а ліквідована 20:13.

Звертаємось до населення!

Будьте обережними та пильними в пожежонебезпечний період! Ставтесь відповідально! Бережіть природу!

1 коментар на ““Пожежа за пожежею”: У Пологах горіли великі площі

  • Такі “пожежамі”, коли вигорають величезні площі неокультурених землеробством територій, коли гине вся наявна на них рослинність та живність, витрачаються народні гроші, та зусилля пожежних, як то кажуть “в дим”, та коли ніколи не можливо встановити паліїв, дуже легко припинити по всій території України! Адже ні для кого не секрет що загорання на великих площах з року в рік трапляються саме після збору зернових, і підпалюють стерню як самі
    новоявлені сільгоспфеодали, та різного роду дрібні орендарі-міліонери, або ж по їхньому розпоряжденні підставні особи. Доказати такі дії майже неможливо! Звідси й висновок: треба діяти їхніми ж методами людям що страджають від пожеж на цих територіях, а саме підпалювати поля паліїв до збору урожаю. Підпалив стерню – на слідуючий рік згорить твоє поле! Повірте, більше ніколи нічого на контрольованій земельним бароном території горіти не буде!

Залишити відповідь