Працівники галузі культури Пологівського району пройшли атестацію (ФОТО)

Опубліковано в 16:35 Новини, У районі    352

Керуючись наказом Міністерства культури і туризму України від 16.07.2007 № 44 «Про затвердження Положення про проведення атестації працівників підприємств, установ, організацій та закладів галузі культури» (зі змінами), з метою об’єктивної оцінки професійної кваліфікації і ділових якостей працівників галузі, на основі обґрунтованих критеріїв, виходячи з результатів їх роботи, для визначення можливостей їх професійного і посадового росту відділом культури і туризму за узгодженістю з міським і сільськими головами організовано і проведено атестацію працівників культури.

Атестацію проходили 56 працівників закладів клубного типу, бібліотекарів, працівників районного краєзнавчого музею, районного організаційно-методичного центру, централізованої бухгалтерії відділу культури і туризму.

Сільським головами, директорами закладів і установ культури у визначений наказом відділу культури і туризму райдержадміністрації було подані характеристики на працівників. З орієнтовними питаннями працівники були вчасно ознайомлені під підпис. Усі, хто атестувалися, підготували презентаційні матеріали для атестаційної комісії. До роботи в комісії було запрошено міського та сільських голів.

Робота атестаційної комісії згідно наказу відділу культури і туризму від 20.10.2017 № 63-осн. «Про проведення атестації працівників галузі культури Пологівського району» була здійснена 15 і 16 лютого 2018 року.

За результатами проведеної атестації міському та сільським головам будуть надіслані рекомендації щодо підвищення визначеним працівникам тарифних розрядів, направлення на навчання або на курси підвищення кваліфікації за галузевою програмою певних працівників.   

За інформацією відділу культури і туризму

Залишити відповідь