Працівники закладів культури Пологівщини вчились боротися із вогнем (ФОТО)

Опубліковано в 11:28 Новини, У районі, Фото-галерея    451

Нещодавно, у ніч на 16 вересня, сталася пожежа в Одеському муніципальному дитячому оздоровчо-спортивному таборі «Вікторія», в результаті чого загинуло троє дітей. В світлі цих подій, у закладах освіти, культури і масового перебування людей ініційовано перевірки всеукраїнського масштабу з охорони праці та техніки безпеки.

Тож, учора, 4 жовтня, пологівські рятувальники із Державної служби надзвичайних ситуацій провели практичний тренінг для працівників закладів культури.

Практичні заняття відбулися в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти», яка проводиться Державною службою надзвичайних ситуацій України з 2004 року. Головним завданням акції є ознайомлення та навчання населення основам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпеки життєдіяльності, популяризації професії рятувальника тощо.

Тож, працівники сфери культури отримали теоретичний та практичний досвід боротьби із вогнем.

Присутні були проінформовані щодо особливостей поводження із вогнегасниками різних типів, інших засобів пожежогасіння та перших дій в результаті виникнення пожежі.

Для більшої наочності, рятувальники розклали велике багаття та продемонстрували декілька засобів гасіння вогню.

Кожен бажаючий скористався нагодою особисто випробувати в дії вогнегасник або пожежний «рукав».

Практичні та тренінгові заняття з пожежогасіння, безсумнівно, є дуже корисними, але набагато корисніше – не панікувати в екстрених та небезпечних ситуаціях, що, нажаль, вдається не кожному. Тож, не варто забуватися про короткий номер ДСНС – «101», який здатен врятувати життя.

ЄГОР КУРНОСОВ

Залишити відповідь