«Правничі ігри» для школярів 📷

Опубліковано в 13:52 Новини, У Пологах, Фото-галерея    782

Сьогодні в рамках проведення лекції до Дня права, школярі Пологівщини змагалися, дивувалися та дивували…

На базі Пологівського Колегіуму №1 інспектор з ювенальної превенції Олена Кокуценко в ігровій формі провела інтелектуально-розважальний конкурс «Правничі Ігри», який допоміг учням зрозуміти рівень своєї обізнаності в галузі права та продемонструвати свої знання.

На правах зустрічаючої сторони, команда «Завзяті козаченьки» представила свою візитівку, якою вразила всіх присутніх. Після такого вітання стало зрозуміло, що учасники налаштовані серйозно.

Тож, п’ять шкіл: Пологівська гімназія «Основа», Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст, Пологівська СРШ І-ІІІ ст №2 та приймальна сторона – Пологівський Колегіум №1 представили свої команди й протягом години відповідали на питання з найрізноманітніших категорій, що стосуються права.

Після основної частини за роботу взялися журі та перевірили протоколи команд. Окрім Олени Кокуценко, до складу журі ввійшли: Костянтин Сидоренко, ст. лейтенант поліції, Юрій Черненко, капітан поліції та Ірина Хижня, методист РМК відділу освіти.

Читаючі відповіді учасників заходу, члени журі відзначили високий рівень підготовки учнів, а також дивувалися рівню їх обізнаності в загальних питаннях: вцілому, не залишилося жодного не розкритого питання, невгаданої композиції чи явища. Хоча, деякі відповіді були курйозними: не дивлячись на тематику заходу, у визначенні музичних творів та композицій учні називали фільми про Гарі Поттера і «Титанік».

Переможцем заходу стала команда «Основа правдолюби» (гімназія «Основа»)

Друге місце дісталось «Завзятим козаченькам» (Колегіум №1)

Третє місце посіли «Правдолюби» (СРШ №2)

А четверте місце порівну розділили «Юні правознавці» (Пологівська ЗОШ №4) та «Юстиція» (Костянтинівська ЗОШ)

Всі учасники змагань отримали Дипломи та солодкі відзнаки.

Залишити відповідь