Премії Кабміну за особливі досягнення молоді у розбудові України шукають своїх власників

Опубліковано в 13:45 Важливі, Новини, У регіоні    303

Міністерство молоді та спорту розпочинає прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України. Нагорода присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України упродовж 2018 року. При цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.

Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тисяч гривень кожна.

Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи відзначені державними нагородами. Більше детально про премію – ТУТ.

Для здобуття Премії районні та обласні держадміністрації, органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, які не мають статусу всеукраїнських, відокремлені підрозділи всеукраїнських громадських об’єднань, благодійні організації, місцеві або регіональні засоби масової інформації мають можливість подати до 1 березня 2019 року Мінмолодьспорту необхідні документи

Із деталями можна ознайомитись у постанові Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 №1333

Форма пропозиції та Критерії висунення кандидата на присудження Премії.

Додаткова інформація щодо організаційного, інформаційного та технічного забезпечення присудження Премії за телефоном: (044) 284-30-26 (відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики).

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь